www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Wagi używane na pocztach

Określanie wagi produktów jest bardzo istotne na poczcie i w innych tego rodzaju miejscach. Paczkę z przesyłką czy korespondencję winno się zważyć przed powysyłaniem. Jest to tak niesłychanie istotne, bowiem bardzo często od wagi jest zależna honorarium za tego rodzaju usługę. W związku z tym w urzędach pocztowych i tym podobnych wagi pocztowe są koniecznym narzędziem.

waga apteczna

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl

Sklep poleca trochę modeli takich urządzeń, wywodzących się od przetestowanych europejskich producentów.

Jeśli sądzisz, że wiadomości zawarte w tym wpisie są godne Twojego zainteresowania, kliknij tutaj – ten użyteczny tekst też Cię zafrapuje.

Różnią się one od siebie przykładowo biorąc pod uwagę rozmieszczenie miernika wagowego. Co poniektóre z nich są swoiście scalone z nim i kojarzą się z typową wagą platformową, w innych przypadkach miernik i szalka występują osobno, złączone kablem lub przy pomocy słupka.

Wagi z mniejszym maksymalnym obciążeniem mają zastosowanie w określaniu masy listów oraz mniejszych przesyłek. Najbardziej znana jest tu Waga listowa (zobacz na AXIS. Zawiera dwa wyświetlacze LCD, w tym jeden usytuowany jest na słupku. Jej największe obciążenie wynosi 2000 g, a działka odczytowa d=e=1 g. Jej niewątpliwym atutem jest praca w jednym z możliwych trybów: ważenie, sumowanie ważeń, liczenie sztuk lub ważenie procentowe. Prócz tego wyposażona w nierdzewną szalkę.

Do pracy z większymi przesyłkami nadaje się waga paczkowa AXIS z możliwością ustalania wagi produktów nawet do 75 kg. Jej działka odczytowa wynosi d=50 g. Zaopatrzona w cztery czujniki tensometryczne, co zapewnia gwarancję precyzyjnego i skrupulatnego ważenia. Całkowita budowa jest polakierowana, co dodaje jej wizualnie estetyczności i nowoczesności.

Dodatkowo jeśli chodzi o wagę pocztową sklep oferuje też inne modele wag pocztowych firm OHAUS, AXIS oraz KERN. Są one równie bezawaryjne i precyzyjne.

About

View all posts by

POST A COMMENT


*