www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Najlepsza muzyka

Niełatwo się nie zgodzić z tymi znawcami, którzy widzą totalny upadek muzyki popularnej. W 2013 roku miało miejsce rozdanie wyróżnień telewizji MTV, na którym występowała sławna Miley Cyrus. Jej kawałek był koszmarnym epatowaniem golizną i wulgaryzmami, co wywołało ogromny niesmak wśród widowni i komentatorów. Od wielu lat widać, że muzyka nie ma znaczenia – obecnie panują proste teksty, proste rytmy i epatowanie gołym ciałem oraz przywiązaniem do dóbr materialnych.

Koncert

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Każdy, kto w ostatnich dwóch dekadach systematycznie obserwował branżę muzyki, na pewno widzi ten upadek. I na pewno myśli o przeszłości z rozrzewnieniem. Niegdyś na występach MTV grali Kurt Cobain, Foo Fighters, Queen.

Dzisiaj w wyświetlaczu TV rządzą raperzy, rapujący o pieniądzach i panienkach, ozdabiając przy tym swoje teksty olbrzymią dawką przekleństw.

Jeśli czytasz niniejszy materiał, to niewątpliwie jest on dla Ciebie niezwykle interesujący. Tu także znajduje się notka z www (https://scenariuszzycia.pl/cykle-numerologiczne/), która zawiera podobne zagadnienia.

Dziś szybciej napotka się na gołe piersi kobiety w teledysku, niż na głęboki tekst piosenki. Nie dawno wielką popularność zaskarbił sobie tak zwany dubstep, czyli powtarzalne rytmy, bardzo podobne do dźwięków z placu budowy. Ale trudno się dziwić – muzyka jest odbiciem ludzkości. Jeśli takie rzeczy podobają się publice, to są często wykorzystywane przez (rzekomych) artystów i firmy muzyczne.

Nie warto jednak się poddawać – w muzykie można spotkać takie perełki, jak Serj Tankian. Ten bejrucki wokalista jest znany z fascynujących tekstów oraz niepowtarzalnej muzyki, będącej miksem dawnych rytmów z mocnymi dźwiękami. Od pewnego czasu zdecydował się na karierę jako solista, poprzednio śpiewał w zespole SOAD. Jego płyty znakomicie się sprzedają, a na koncertach frekwencja jest godna podziwu. W muzyce popularnej sporą furorę robi Lana Del Ray. Mimo swobodnego klimatu swoich brzmień, teksty jej utworów są inteligentne. Można śmiało powiedzieć, że w tej dziedzinie Lana Del Ray stanowi światełko w tunelu dla wszystkich, którzy mają dosyć pustoty obecnej branży rozrywkowej.

Ten artykuł, który w tej chwili studiujesz zawiera interesujące informacje, lecz jeśli chcesz zdobyć zbliżone informacje na podnoszony temat, to sięgnij po źródło (http://www.bscav.eu/).

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*