www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Zobacz co najchętniej jest kupowane na PS3

Firma Sony w tym roku ma wypuścić na rynek nową generację swojej najpopularniejszej konsoli do gier – PlayStation. Czwarta już odsłona tego urządzenia zaciekawiła środowisko graczy we wszystkich krajach. Dokładna data premiery nie została jeszcze ujawniona, nie jest wiadome też na ulepszenie jakich technologii teraz postawił gigant branży elektronicznej.

gry
Producent nie zapomina jednak o posiadaczach starej konsoli, wydając nowe gry na ps3. Tytułów, które będą miały premierę w najbliższym czasie jest bardzo dużo. Deweloperzy zapowiadają poza tym wspieranie wcześniejszej generacji konsoli po pojawieniu się nowego modelu.

Interaktywna rozrywka dla wszystkich
Na czym polegał sukces wcześniejszego modelu konsoli? Jak się okazuje, zdaniem użytkowników największą zaletą tego urządzenia jest jego interaktywność. Ta interaktywność wywołała równie wielkie zainteresowanie firm produkujących gry komputerowe. W ostatnich latach produkuje się bardzo dużo tego rodzaju gier. Część z nich posiada osobne kontrolery, przeznaczone typowo do grania w określoną grę. Przeważają tutaj gry o charakterze tanecznym i sportowym. Kontrolery oferowane przez producenta dają jednak duże pole do popisu dla firm produkujących gry.

Oprócz tego technologia „move”, która wykrywa położenie kontrolera w trójwymiarze i jest sprężona ze specjalną kamerą, poszerza możliwości konsoli. Z tej ostatniej technologii bardzo chętnie korzystają producenci gier dla dzieci. Gry na ps3 dla dzieci pomagają rozwijać wyobraźnię i zachęcają najmłodszych do wypoczynku w ruchu.

Wspólna rozrywka z przyjaciółmi
Technologią, którą wprowadzono w PlayStation 3, i będzie rozwijana w kolejnej odsłonie konsoli, jest technologia rozgrywek sieciowych. Gry sieciowe umożliwiają wspólne granie ze znajomymi, którzy także mają urządzenie i posiadają daną grę w swojej kolekcji. Dodatkową możliwością która została uzyskana dzięki dodaniu obsługi internetowej, jest komunikacja Za pomocą głosu dzięki szerokopasmowemu łączu i technologii VoIP. To wielki rozwój w dziedzinie gier na konsole. Poza tym za pomocą internetu użytkownik może ściągnąć wersję demonstracyjną określonej gry, czy też kupić jakiś tytuł. Gdy dodać do tego bibliotekę darmowych gier dostępnych na PlayStation 3, nie można się już dziwić czemu konsola odniosła tak spektakularny sukces.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*