www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Zostań poliglotą!

Umiejętność posługiwania się biegle co najmniej jednym językiem, najlepiej oczywiście angielskim, jest w obecnych czasach fundamentalną kwestią. Talenty lingwistyczne warto szlifować już od najwcześniejszych lat, więc jeśli chcesz, aby twoje dziecko biegle rozmawiało językiem Szekspira, do wyszukiwarki internetowej wpisz sformułowanie „angielski dla dzieci Gdańsk”.

Umiejętność mówienia w języku królów angielskich jest fundamentalna w obecnym świecie, bo większość dających pracę zwraca na to uwagę. O ile więc czujesz, że musisz udoskonalić swoje zdolności przed rozmową kwalifikacyjną bądź chcesz zacząć lekcje angielskiego od podstaw, do Google wpisz frazę angielski z dojazdem (Polecam:). Wtedy lektora języka przyjedzie wprost do twojego domu, nie będziesz zmuszony podróżować na daleki kraniec miasta, by pobierać nauki.

Zajęcia z dojazdem lektora

Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Do naszej ojczyzny nadchodzi europejski kryzys ekonomiczny, coraz trudniej będzie dostać wszędzie pracę. Rozsądnym wyjściem w takiej koniunkturze jest zwiększanie kwalifikacji. O ile chcesz świetnie wypaść na rozmowie o pracę, powinieneś wyróżniać się możliwością porozumiewania się w co najmniej dwóch językach zagranicznych. Nauka hiszpańskiego Warszawa- , jako kolejnego języka, może być najlepszym posunięciem. Rozmówca na pewno doceni fakt, że będziesz potrafił płynnie komunikować się z jego partnerami handlowymi z Hiszpanii lub państw Ameryki Środkowej i Południowej. Jeśli wybierzesz naukę języka hiszpańskiego, do wyszukiwarki internetowej wpisz zdanie „hiszpański Wałbrzych” (moja strona).

uczniowie szkoły dla dorosłych

Autor: Moody College of Communication
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym językiem, którego płynna znajomość może dać ci znaczny atut w ocenie rozmówcy, to francuski. Warto wspomnieć, że język francuski to kurtuazyjny język, stosowany w stosunkach międzynarodowych.

Czy zszokował Cię ten tekst? Aby zgłębić temat kliknij tutaj oraz poznaj więcej szczegółów – na pewno będą dla Ciebie zaskakująco ciekawe.

Jeśli poszukujesz pracy w instytucjach państwowych, które parają się dyplomacją, możliwość bezbłędnego mówienia po francusku będzie konieczna. Wiedz także, że mowa Francuzów to kolejny, po angielskim, oficjalny język, stosowany w organach Unii Europejskiej. Jeżeli potrzebujesz dobrych lekcji nauki mowy Moliera, do Google wpisz frazę „kurs francuskiego Warszawa”.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*